Dragostea in vremea holerei
“Considera dragostea ca o stare de fapt… nu ca pe un mijloc de a obtine ceva… ci ca alfa si omega. Un scop in sine.”
“Considera dragostea ca o stare de fapt… nu ca pe un mijloc de a obtine ceva… ci ca alfa si omega. Un scop in sine.”
El o iubeste pe ea, ea il iubeste pe el. Cand apare insa a treia persoana lucrurile se complica… El o iubeste pe ea, este iubit de ele. Ea, care nu este iubita de el, face in asa fel in cat sa fie cel putin observata. Asta duce la un...
Andreea Ban - Thoughts about nothing © 2025. All rights reserved.